Китай імпортує 5 видів ГМО-продуктів

  Відповідні органи КНР дотепер ухвалили імпорт до країни 5 видів генетично модифікованих рослинних продуктів.

   Про це повідомляє «Женьмінь Жибао».

   «Список ГМО-зерна включає соєві боби, кукурудзу, ріпак, бавовник і цукровий буряк», — посилається газета на сертифікати, видані китайською владою.

   Документи опубліковано на сайті Мінсільгоспу з тим, щоб будь-хто міг з ними ознайомитися і розвіяти свої сумніви щодо безпеки подібних продуктів, говориться в публікації.

   У самому Китаї з метою комерційного використання можуть висаджуватися з числа генетично модифікованих тільки бавовна і папайя при тому, що сертифіковані на додаток до цих культур також рис і кукурудза. За словами експерта в цій галузі Ван Чжоуцзи, «практично уся папайя і соя, представлена на китайському ринку, є генетично модифікованою. Він також заявив в інтерв’ю газеті Global Times: «Доведено, що деякі інші зернові (ГМО) також є безпечними, проте заборонені до посадки просто через їх низьку врожайність».

   Як раніше повідомляв Укрінформ, в червні влада Китаю ухвалила імпорт трьох видів генетично модифікованих видів соєвих бобів із Аргентини.

   Згідно з даними щорічного звіту про продукцію генетично модифікованих зернових Продовольчої програми ООН, Китай перебуває на 6 місці в списку країн, що займаються виведенням ГМО-зерна.

 

Источник: Укрінформ

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.